/Przystępne wykłady
Przystępne wykłady

Przystępne wykłady

Wykłady z teorii to dla wszystkich osób chcących uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów absolutna konieczność. Niestety, życie nie zawsze chce z nami współpracować i często trudno jest znaleźć czas na tego typu szkolenie. Na szczęście dobre szkoły kierowców znają ten problem i mają dla niego gotowe rozwiązania.

Nauka na odległość i dogodne terminy

Szkoła prawa jazdy w Warszawie AutomobilKlubu Polski przygotowała cały system kształcenia teoretycznego tak, by każda osoba, która musi poznać teorię, mogła to zrobić w sposób dla niej wygodny. Podstawą szkolenia są zawsze wykłady, które trzeba zaliczyć. Aby było to możliwe, do wyboru są grupy wieczorowe spotykające się przez tydzień oraz grupy weekendowe. Ważnym elementem systemu edukacji teoretycznej jest także elearning, czyli nauka na platformie internetowej. Nie może ona zastąpić klasycznych wykładów, ale można z niej korzystać w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu, kiedy tylko ma się możliwość zajęcia czymś takim. Elearning można zacząć jeszcze przed samym kursem.

Prawo jazdy w Warszawie

Zapraszamy na zapisy na prawo jazdy w Warszawie do AutomobilKlubu Polski. Sprawdźcie szczegóły – www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow-2.