Co wchodzi w cenę kursu na prawo jazdy kategorii B

Co wchodzi w cenę kursu na prawo jazdy kategorii B

Każda osoba która decyduje się na zrobienie prawa jazdy wie, że cena kursu w szkole jazdy nie jest mała. Przed zapisaniem się na kurs warto dowiedzieć się co wchodzi w jego cenę.

Kurs prawa jazdy

Kurs prawa jazdy składa się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna składa się z 30 godzin nauki o przepisach drogowych, kodeksie oraz znakach. Po ukończeniu części teoretycznej przechodzimy do praktycznej. Składa się ona z 30 godzin, podczas których pod okiem instruktora uczymy się jazdy samochodem, zachowania na drodze oraz techniki jazdy. W cenę kursu wchodzą jeszcze materiały naukowe. W wielu szkołach dodatkowo otrzymujemy darmowe 2 godziny jazdy tuż przed egzaminem, jest to szczególnie dobra opcja dla osób, które przystępują do egzaminu po pewnym czasie. Niektóre szkoły umożliwiają swoim kursantom przed rozpoczęciem części praktycznej, kilka godzin jazdy na symulatorze.

Jeżeli interesuje nas kurs prawa jazdy prowadzony przez doświadczonych i wykształconych instruktorów, to zdecydowanie warto sprawdzić ofertę prawo jazdy cena w Warszawie.