Czy można dobrze jeździć nie znając teorii?

Czy można dobrze jeździć nie znając teorii?

Osoby, które zastanawiają się nad kursem przygotowującym do egzaminu na prawo jazdy, zwykle są w stanie podać kryteria, na podstawie których dobra szkoła prawa jazdy w Warszawie może być odróżniona od podmiotu, który nie powinien ich interesować. AutomobilKlub Polski zwraca jednak uwagę na to, że często wspomniane kryteria wymagają weryfikacji.

Zwykło się uznawać, że szkoła prawa jazdy powinna koncentrować się przede wszystkim na jeździe po mieście w towarzystwie kursanta tak, aby szybko mógł zdobyć pewne umiejętności techniczne. Deklaracje o błyskawicznym przebrnięciu przez część teoretyczną kursu są więc zachęcające. Niestety, często okazuje się, że możemy mówić w ich kontekście o pułapce zastawianej na kursantów. Owszem, jazda po ulicach Warszawy może być ciekawym doświadczeniem. Jeśli jednak kursant nie w pełni rozumie, dlaczego ma zachowywać się w konkretny sposób, wspomniane doświadczenie nie wnosi zbyt wiele. Warto zastanowić się więc nad tym, czy rzeczywiście mamy do czynienia ze szkołami, które można uznać za dobre.

AutomobilKlub Polski

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą  z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdźcie naszą ofertę – szkoła prawa jazdy w Warszawie.